Aktualności

Lean Management- studia podyplomowe

Rusza nabór na studia podyplomowe „Lean Management” na WSB w Gdańsku. Jesteśmy patronem tego kierunku!

Zapraszamy na studia podyplomowe Lean Management, podczas których nie tylko w sposób warsztatowy  rozwiniemy umiejętności wdrażania ciągłego doskonalenia, ale też  podzielimy się naszymi doświadczeniem wdrożeniowym zdobytymi w trakcie prowadzonych przez nas projektów w Polsce i Europie. Nauka na naszych studiach podyplomowych to praktyka dla praktyków, nowości ze świata World Class Management oraz wymiana doświadczeń wdrożeniowych i wsparcie uczestników w realizacji własnych projektów.

Lean Management  jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod doskonalenia operacyjnego stosowaną coraz częściej w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych i logistycznych, a również odnoszącą pierwsze sukcesy w służbie zdrowia czy administracji  publicznej. Forma studiów oparta na praktycznych warsztatach i autorskich grach symulacyjnych zapewni szybkie i efektywne pozyskanie wiedzy i rozwinięcie umiejętności  stosowania  z powodzeniem  w  praktyce narzędzi efektywnego zarządzania firmami poprzez budowę kultury ciągłego doskonalenia.


Cel

Celem studiów podyplomowych Lean Management  jest przygotowanie  managerów  i pracowników przedsiębiorstw do  kompleksowego wdrażaniu narzędzi  z zakresu Lean Management zwiększając jakość i wydajność ich produkcji i usług oraz obniżając koszty funkcjonowania przy zachowaniu bezpieczeństwa pracy. Studia Lean Management mają na celu zapewnienie wiedzy z zakresu wykorzystania metod doskonalenia operacyjnego  w codziennej pracy przedsiębiorstw  oraz rozwinięcie umiejętności doboru i zastosowania narzędzi Lean Management  zarówno do
rozwiązywania konkretnych problemów jak i poznanie zasad budowania kultury ciągłego doskonalenia w organizacji.


Korzyści

  • Darmowy udział w 2 dniowym szkoleniu LeanQ Team o wartości 1800 zł., potwierdzony certyfikatem.
    Zdobycie najnowszej wiedzy i  praktycznych rozwiązań uzyskanych  przez praktyków  w Polsce i Europie.
  • Nauczenie się szerokiego spojrzenia na procesy realizowane w firmie produkcyjnej, logistycznej i usługowej oraz mechanizmów kreowania kultury ciągłego doskonalenia.
  • Ułatwienie uzyskiwania wyników działów w sposób pozytywnie wpływający na finansowe wyniki firmy i zapewnienie trwałości tych wyników w czasie.
  • Wymiana  doświadczenia z innymi uczestnikami studiów, by skorzystać ze sprawdzonych dobrych praktyk oraz wykorzystać możliwość uczenia się na błędach innych.
  • Nabycie umiejętności atrakcyjnego zawodu dla firm stosujących Lean Management lub planujących jego wdrożenie.

Uczestnicy

Studia skierowane są do osób pragnący zwiększyć swoją atrakcyjność na rynku pracy poprzez nabycie kompetencji w zakresie doskonalenia firm, pracowników  firm produkcyjnych, logistycznych i usługowych pragnący zbudować przewagę konkurencyjną firmy w zakresie jakości, efektywności i poziomu kosztów, managerów poszczególnych działów firm zainteresowani poprawą jakości i produktywności oraz terminowości realizacji zleceń; pracowników zajmujących się planowanie i koordynowaniem wdrożeniami działań doskonalących oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanie samodzielnym zwiększeniem efektywności  działań własnych firm.


Wykładowcy

Wykładowcami na kierunku „Lean Management” są trenerzy i konsultanci LeanQ Team:

Opiekunem merytorycznym kierunku jest dr inż. Joanna Czerska, konsultant i dyrektor merytoryczny w LeanQ Team.


Informacje o kierunku pochodzą z materiałów informacyjnych Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Szczegóły i zapisy: WSB-Gdańsk oraz na stronie wsb.pl.

WSB przygotowała niespodziankę dla osób zainteresowanych kierunkiem. Przy zapisie na studia podyplomowe do 30 kwietnia 2018 roku koszt nauki jest niższy o 1 000 zł.