Blog

LeanQ Team partnerem studiów podyplomowych na WSB

Studia podyplomowe „Lean Management” na WSB w Gdańsku. Jesteśmy partnerem merytorycznym tego kierunku!

Jest nam miło poinformować, że rusza nabór na studia podyplomowe „Lean Management”na WSB w Gdańsku. Opiekunem merytorycznym kierunku jest dr inż. Joanna Czerska, konsultant i dyrektor merytoryczny w LeanQ Team. Wykładowcami zaś są trenerzy i konsultanci LeanQ Team.

Podczas studiów nie tylko w sposób warsztatowy  rozwiniemy umiejętności wdrażania ciągłego doskonalenia, ale też  podzielimy się naszymi doświadczeniem wdrożeniowym zdobytymi w trakcie prowadzonych przez nas projektów w Polsce i Europie. Nauka na naszych studiach podyplomowych to praktyka dla praktyków, nowości ze świata World Class Management oraz wymiana doświadczeń wdrożeniowych i wsparcie uczestników w realizacji własnych projektów.

Lean Management  jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod doskonalenia operacyjnego stosowaną coraz częściej w przedsiębiorstwach produkcyjnych, usługowych i logistycznych, a również odnoszącą pierwsze sukcesy w służbie zdrowia czy administracji  publicznej. Forma studiów oparta na praktycznych warsztatach i autorskich grach symulacyjnych zapewni szybkie i efektywne pozyskanie wiedzy i rozwinięcie umiejętności  stosowania  z powodzeniem  w  praktyce narzędzi efektywnego zarządzania firmami poprzez budowę kultury ciągłego doskonalenia.


Informacje o kierunku pochodzą z materiałów informacyjnych Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

Szczegóły i zapisy na stronie:  https://www.wsb.pl/gdansk/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe/kierunki/lean-management