SPECJALISTA DS MARKETINGU EN | LeanQTeam

Home / Job / SPECJALISTA DS MARKETINGU EN

SPECJALISTA DS MARKETINGU EN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Form of employment

Umowa o pracę

Location

Gdańsk - stacjonarnie

Experience

min. 2 - 3 lata

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii marketingowej firmy
  • tworzenie spójnego wizerunku firmy
  • zarządzanie i rozwój stron internetowych
  • aktywna komunikacja z użytkownikami social media
  • tworzenie kampanii mailingowych do grup docelowych
  • kreowanie kampanii e-marketingowych w mediach własnych i zewnętrznych
  • współorganizowanie branżowych seminariów i konferencji
  • analiza efektywności działań marketingowych i sprzedażowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe w marketingu usług B2B
  • znajomość kanałów marketingu usług doradczych i szkoleniowych
  • znajomość podstawowych narzędzi e-marketingu
  • znajomość obsługi programów graficznych i mailingowych
  • znajomość podstawowych zagadnień SEO/SEM
  • atutem będzie znajomość narzędzi i metod Lean Management

Oferujemy:

  • współpracę w zespole działającym w oparciu o zasady ciągłego doskonalenia
  • możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego
  • uczestniczenie w interesujących projektach
  • szkolenia doskonalące umiejętności
  • praca na pełen etat lub stała współpraca

Dlaczego warto dołączyć?

Współpraca

Do wspólnych działań wnosimy sporą dawkę wiedzy i doświadczenia. Łączymy potencjał naszych zespołów, uzyskując najlepsze rezultaty.

Empatia

Rezultaty osiągają ludzie, dlatego z uważnością dbamy o ich poczucie bezpieczeństwa w trakcie całej naszej współpracy.

Szacunek

Szanujemy umiejętności, wiedzę i doświadczenie zespołów naszych Klientów, i to właśnie je wykorzystujemy do budowania wspólnych rozwiązań

Zainteresowany? Aplikuj!

Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas