Home / Praca / Specjalista ds marketingu

Specjalista ds marketingu

Poszukujemy osób, którym bliskie są nasze wartości i realizowana przez nas misja. Osób z otwartym umysłami gotowymi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, by wspierać realizację celów naszych Klientów. Osób, które gotowe są nie tylko wykonywać powierzone zadania, ale także być współtwórcami naszych procesów, naszej oferty oraz pozytywnego nastawienia

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

Lokalizacja

Gdańsk - stacjonarnie

Doświadczenie

min. 2 - 3 lata

Zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii marketingowej firmy
  • tworzenie spójnego wizerunku firmy
  • zarządzanie i rozwój stron internetowych
  • aktywna komunikacja z użytkownikami social media
  • tworzenie kampanii mailingowych do grup docelowych
  • kreowanie kampanii e-marketingowych w mediach własnych i zewnętrznych
  • współorganizowanie branżowych seminariów i konferencji
  • analiza efektywności działań marketingowych i sprzedażowych

Oczekiwania

  • doświadczenie zawodowe w marketingu usług B2B
  • znajomość kanałów marketingu usług doradczych i szkoleniowych
  • znajomość podstawowych narzędzi e-marketingu
  • znajomość obsługi programów graficznych i mailingowych
  • znajomość podstawowych zagadnień SEO/SEM
  • atutem będzie znajomość narzędzi i metod Lean Management

Oferujemy

  • współpracę w zespole działającym w oparciu o zasady ciągłego doskonalenia
  • możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego
  • uczestniczenie w interesujących projektach
  • szkolenia doskonalące umiejętności
  • praca na pełen etat lub stała współpraca

Dlaczego warto dołączyć?

Propozycja
wartości

Telefoniczny/mailowy kontakt w celu
ustalenia potrzebnych osób/informacji
niezbędnych do wizyty

Propozycja
wartości

Propozycja
wartości

Zainteresowany? Aplikuj!

Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas