Trener Lean Service | LeanQTeam

Home / Praca / Trener Lean Service

Trener Lean Service

Poszukujemy osób, którym bliskie są nasze wartości i realizowana przez nas misja. Osób z otwartym umysłami gotowymi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, by wspierać realizację celów naszych Klientów. Osób, które gotowe są nie tylko wykonywać powierzone zadania, ale także być współtwórcami naszych procesów, naszej oferty oraz pozytywnego nastawienia

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Lokalizacja

Gdańsk/cała Polska

Doświadczenie

3-4 lata

Zakres obowiązków:

  • projektowanie oraz prowadzenie szkoleń i warsztatów dla klientów LeanQ Team
  • projektowanie gier symulacyjnych na potrzeby szkoleń i klientów
  • analiza potencjału procesów i przedsiębiorstw z wykorzystaniem narzędzi Lean i SixSigma
  • wdrażanie narzędzi Lean Office i Lean Service w realizowanych projektach

Oczekiwania:

  • znajomość zasad i narzędzi Lean Management i/lub Six Sigma
  • doświadczenie trenerskie i/lub wdrożeniowe z zakresu doskonalenia efektywności procesów  biurowych i usługowych
  • znajomość specyfiki funkcjonowania firm usługowych (banki, centra usług wspólnych)
  • odpowiedzialność, systematyczność i uporządkowanie w działaniu
  • wysokie umiejętności analityczne
  • atutem będzie sprawna komunikacja w j. angielskim

Oferujemy:

  • współpracę w zespole działającym w oparciu o zasady permanentnego doskonalenia
  • możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego
  • uczestniczenie w interesujących projektach
  • szkolenia doskonalące umiejętności

Dlaczego warto dołączyć?

Współpraca

Do wspólnych działań wnosimy sporą dawkę wiedzy i doświadczenia. Łączymy potencjał naszych zespołów, uzyskując najlepsze rezultaty.

Empatia

Rezultaty osiągają ludzie, dlatego z uważnością dbamy o ich poczucie bezpieczeństwa w trakcie całej naszej współpracy.

Szacunek

Szanujemy umiejętności, wiedzę i doświadczenie zespołów naszych Klientów, i to właśnie je wykorzystujemy do budowania wspólnych rozwiązań

Zainteresowany? Aplikuj!

Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas