Specjalista ds. organizacji szkoleń | LeanQTeam

Home / Praca / Specjalista ds. organizacji szkoleń

Specjalista ds. organizacji szkoleń

Poszukujemy osób, którym bliskie są nasze wartości i realizowana przez nas misja. Osób z otwartym umysłami gotowymi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, by wspierać realizację celów naszych Klientów. Osób, które gotowe są nie tylko wykonywać powierzone zadania, ale także być współtwórcami naszych procesów, naszej oferty oraz pozytywnego nastawienia

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę

Lokalizacja

Gdańsk

Doświadczenie

2-3 lata

Zakres obowiązków

  • obsługa administracyjno – organizacyjna szkoleń
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • współpraca z trenerami LeanQ Team,
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych
  • przygotowanie gier symulacyjnych do szkoleń
  • kontakt mailowy z koordynatorami szkoleń po stronie klientów
  • archiwizacja papierowa i elektroniczna dokumentów związanych ze szkoleniami.

Oczekiwania

  • doświadczenie w pracy biurowo-administracyjnej
  • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych i kserograficznych
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • współpracę w zespole działającym w oparciu o zasady ciągłego doskonalenia
  • możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego
  • uczestniczenie w interesujących projektach
  • szkolenia doskonalące umiejętności
  • praca na pełen etat lub stała współpraca

Dlaczego warto dołączyć?

Współpraca

Do wspólnych działań wnosimy sporą dawkę wiedzy i doświadczenia. Łączymy potencjał naszych zespołów, uzyskując najlepsze rezultaty.

Empatia

Rezultaty osiągają ludzie, dlatego z uważnością dbamy o ich poczucie bezpieczeństwa w trakcie całej naszej współpracy.

Szacunek

Szanujemy umiejętności, wiedzę i doświadczenie zespołów naszych Klientów, i to właśnie je wykorzystujemy do budowania wspólnych rozwiązań

Zainteresowany? Aplikuj!

Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas