Referencje - FRIS | LeanQTeam

LeanQ Team jest zaufanym partnerem TVN Warner Bros. Discovery, który konsekwentnie dostarcza wysokiej jakości raporty FRIS oraz przeprowadza konsultacje indywidualne dotyczące tych raportów. Trenerzy z LeanQ Team są wyjątkowo responsywni, a komunikacja przebiega zawsze bardzo sprawnie – są otwarci na pytania, opinie i wyjaśnienia, co ułatwiło bezproblemowy proces współpracy. Polecam LeanQ Team, jako dostawcę konsultacji i analiz FRIS, bo Ich wiedza, zaangażowanie i wyjątkowe umiejętności komunikacyjne sprawiają, że są idealnym partnerem dla każdej organizacji, która potrzebuje wykorzystania narzędzi FRIS. Moje doświadczenie w pracy z nimi było wyjątkowo pozytywne i jestem przekonana, że ich usługi będą nadal przynosić dużą wartość naszej organizacji

Natalie Grodzka
Learning & Development Specialist

Proces coachingowi oparty na badaniu FRIS trwał u mnie przez kilka miesięcy. Coach w sposób delikatny, acz stanowczy z szacunkiem i w pełnej współpracy przeprowadziła mnie z etapu chaosu do momentu ułożenia własnych myśli i planów. Od sceptycyzmu do zrozumienia. Pomogło przeprowadzone na wstępie badanie FRIS. Po zapoznaniu się z nim poczułam, że wiem o sobie więcej. To, co wspólnie wypracowałyśmy jest cały czas ze mną.

Ilona Frąk-Krzemińska
Export Director

Decyzja o wprowadzeniu do firmy koncepcji zarządzania LEAN jest bez wątpienia jedną z najlepszych strategicznych decyzji podjętych w ostatnich latach. Umożliwiło to nam bardziej otwartą komunikację wewnątrz zespołów, potrafimy szybciej reagować na problemy wdrażając działania doskonalące oraz wypracowaliśmy umiejętność efektywnej komunikacji pomiędzy zespołami. Kolejnym naturalnym etapem są działania doskonalące kadrę menedżerską rozpoczęte od badania FRIS. Ich celem jest doskonalenie współpracy pomiędzy kadrą zarządzającą w oparciu o indywidualne predyspozycje i talenty każdego z managerów.

Przemysław Kowalczyk
CEO

Ze spotkań związanych z badaniem FRIS i procesem coachingowym jestem bardzo zadowolona. Spotkania pomogły mi odnaleźć się na stanowisku menedżera, dodały pewności siebie i dały odwagę do wprowadzania własnych rozwiązań. Dzięki spotkaniom nauczyłam się podejścia do współpracowników jako przełożony, łatwiej mi zlecać zadania (co było, i jest nadal, dla mnie ciężkie) i rozdzielać pracę. Zdecydowanie poleciłabym innym takie działania, jako formę samodoskonalenia zawodowego (i nie tylko) oraz narzędzie do budowania właściwych relacji w firmie.

Monika Pysznik
Główna Księgowa

Jestem koordynatorem systemów zarządzania jakością, nie zarządzam ludźmi, ale procesami. Podczas warsztatu nauczyłam się pracy ze sobą, zrozumieniem problemów wynikających z naszych przyzwyczajeń, naleciałości czy specyfiki pracy. Praca z ludźmi, którzy nie podlegają bezpośrednio jest o tyle trudniejsza, że tylko argumentując wspólny cel wynikający z podejmowanych działań można osiągnąć sukces.

Emilia Lach-Genzel
Koordynator ds. Systemów Zarządzania Jakością

Zdecydowanie polecam skorzystanie z badania FRIS. Było to jedno z lepszych doświadczeń zawodowych i prywatnych, jakich doświadczyłem w ostatnich latach. FRIS pozwolił mi spojrzeć szerzej na sposób mojego myślenia, działania, współpracy z innymi osobami. Nieocenione dla mnie były spotkania z coachem z LeanQ Team. Mam poczucie, że na podstawie badania i wskazywania różnych perspektyw, otworzyła mi wiele nieznanych dla mnie do tej pory dróg do lepszej pracy i współpracy na różnych poziomach.

Grzegorz Grocholski
Dyrektor Zakładu