Referencje - szkolenia otwarte | LeanQTeam

Udział w szkoleniu "5S- eliminacja marnotrawstwa w praktyce" spełnił moje wszelkie oczekiwania. Przygotowanie merytoryczne prowadzącego, materiały pomocnicze oraz cała organizacja szkolenia była na bardzo wysokim poziomie. Zaangażowanie trenera udzielało się wszystkim uczestnikom, a dodatkowe gry symulacyjne i otwarte dyskusje wyjaśniały wszelkie wątpliwości. Szkolenie zachęca do samodzielności, nie narzuca szablonów postępowania. Z całym przekonaniem mogę polecić to szkolenie wszystkim zainteresowanym tematem eliminacji marnotrawstwa w każdej branży.

Agnieszka Mazepa
Starszy specjalista ds. analiz

Szkolenie " 5S – eliminacja marnotrawstwa w praktyce" zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie, merytorycznie a przede wszystkim swobodnie. Czułem się jak na fajnym, koleżeńskim spotkaniu, na którym wiele się dowiedziałem. Pomimo wiedzy, którą trener chciał nam przekazać, pozostawił tez sporo miejsca na dyskusje. Dialogi te mają tym większą wartość, że mogłem porozmawiać i wymienić się doświadczeniami z innymi uczestnikami zajęć – super.

Bogdan Kulwicki
Kierownik Wydziału Obróbki Mechanicznej, Regeneracji i Narzędziowni

Szkolenia otwarte LeanQTeam „Adaptacja nowych pracowników” oraz „Matryca kompetencji” są zdecydowanie warte polecenia. Jako HR Biznes partner firmy produkcyjnej, uczestniczyłam w nich razem z kierownikami działów produkcyjnych. Zarówno sposób przekazywania wiedzy, jak i zawartość merytoryczna jest tak przygotowana, że również osoby spoza obszaru HR, szybko wdrażają się w tematykę i rozumieją potrzebę współpracy z działem personalnym w tym zakresie. Po szkoleniach oczywista stała się potrzeba wdrożenia w firmie prezentowanych narzędzi. Aby prace przebiegały sprawnie zamówiliśmy takie szkolenie również dla mistrzów działów produkcyjnych w formie zamkniętej. Na efekty nie trzeba było czekać długo.

Ewa Rulka
HR Biznes Partner

Świetne szkolenie z zupełnie innym, niż zwykle, podejściem do Lean i 5S. Szkolenie było szkoleniem otwartym, co dało możliwość uczestnikom wymiany cennych doświadczeń i rozwiania wszelkich wątpliwości. Ciekawe zabawy praktyczne, pokazujące, że rozmowa i współpraca na wszystkich szczeblach daje szybkie rozwiązania. Polecam.

Magdalena Iwaszkiewicz
Lider Zespołu Magazynów

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu „Kaizen jako mechanizm ciągłego doskonalenia”. Szkolenie przeprowadzone w bardzo czytelny sposób, mam nadzieję, że dla każdego uczestnika. Lektor doskonale przekazał swoja wiedzę i umiejętności oraz w perfekcyjny sposób aranżował proces wymiany doświadczeń. My, jako obcy dla siebie ludzie, przez chęć wzięcia udziału w takim szkoleniu oraz zaangażowanie trenera, stworzyliśmy Team, który potrafił ze sobą współpracować, co dało potężny efekt końcowy podczas wspólnej gry. Szkolenie pozwoliło mi uzupełnić moją wiedzę, przez co na niektóre tematy i problemy patrzę inaczej niż do tej pory. Polecam.

Artur Gdaniec
Quality Manager

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniach „Adaptacja nowych pracowników” i „Matryca kompetencji”. Szkolenia przeprowadzone w doskonałej atmosferze. Informacje przekazane na wskroś profesjonalnie i jasno. Znakomicie aranżowany proces wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami szkolenia. Szkolenie zdecydowanie spełniło moje oczekiwania . Z całą pewnością chętnie wezmę udział w innych tego typu szkoleniach. Polecam.

Alina Kupny
Specjalista ds. Kadr

Szkolenie "Adaptacja nowych pracowników w firmie" w doskonały sposób łączyło wiedzę teoretyczną i praktykę. Pozwoliło mi zrozumieć, w jaki sposób kształtować procesy adaptacyjne, żeby budować zaangażowany zespół i wpływać na zmniejszenie rotacji. Jest to jedno z tych szkoleń, z których wyciągnęłam nie tylko „suche fakty” ale poczułam się niesamowicie zainspirowania do działania. Dziękuję!

Magdalena Czapska
HR Specialist

Miałam przyjemność wziąć udział w szkoleniu ,,Wizualne zarządzanie Wynikami” i muszę napisać, iż jestem bardzo zadowolona z tego faktu. Dlaczego? Ano dlatego: szkolenie prowadzone w sposób łatwy w odbiorze i zrozumiały; ćwiczenia w trakcie teorii świetnie ją odzwierciedlają i pozwalają zrozumieć od strony praktycznej, nie tylko teoretycznej; atmosfera wśród uczestników szkolenia bardzo luźna, sympatyczna, a zarazem pozwalająca na wymianę doświadczeń. No i prowadzący szkolenie – świetny Gość, konkretny, mądry, a przy tym otwarty na myśli, wypowiedzi, pomysły innych. Jeżeli będę miała możliwość udziału w szkoleniach LeanQ Team z pewnością skorzystam i polecam!!!

Patrycja Poraszka
Specjalista ds. Lean