Referencje | LeanQTeam

Firma LeanQ Team okazała się godnym zaufania partnerem wykazując się dużą elastycznością w tworzeniu programu warsztatów zgodnego z naszymi potrzebami. Sesje zostały przeprowadzone profesjonalnie, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, adekwatnym do oczekiwań uczestników, a atmosfera sprzyjała dyskusji i rozwiązywaniu zgłoszonych problemów.

Jakub Kaszuba
Prezes

Współpraca z LeanQ Team podczas realizacji szkoleń, zarówno otwartych jak i warsztatów zamkniętych, przebiegała w sposób sprawny, merytoryczny i terminowy. Warsztaty zamknięte były dopasowane do naszych potrzeb jak i wymagań naszych pracowników. W związku z powyższym, rekomendujemy firmę LeanQ Team jako profesjonalnego wykonawcę usług szkoleniowych.

Robert Kędzierski
Production Manager

Nasza współpraca z LeanQ Team należy do bardzo udanych – firma oferuje usługi wysokiej jakości, rzetelnie zrealizowane, z pełnym zachowaniem ustalonych terminów. Trenerzy i konsultanci LeanQ Team dysponują rozległą wiedzą w swojej dziedzinie, a na szczególne wyróżnienie zasługuje ich otwartość, wnikliwość i przygotowanie. Dostosowali zakres warsztatu do potrzeb uczestników, udzielali trafnych uwag i wskazówek do kolejnych działań doskonalących.

Ewa Rynkowska
Koordynator Zespołu Rozwoju Procesów

Zespół prawdziwych fachowców nie bojących się trudnych wyzwań. Każdy dzień uczestnictwa w warsztatach z nimi potrafił przynosić rozwiązania największych problemów. To jedyny zespół, który w skuteczny sposób potrafił wpoić nowe zasady i przekonać do zmian. Miło dzisiaj patrzeć na zaangażowanie moich ludzi „zarażonych” chęcią zmiany przez LeanQ Team.

Marek Wesołowski
Dyrektor ds. Produkcji

Wiele lat wspólnej, owocnej współpracy przyniosło nieopisane korzyści, zarówno pod względem wiedzy na tematy usprawniania procesów jak i wdrożenia wspólnie zaprojektowanych zmian. Nade wszystko pozwoliło podnieść świadomość pracowników, pokazując, że zmiany są nieodzowną częścią pracy, która pozwalała zarówno im jak i firmie stać się w sposób świadomy bardziej efektywnymi. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie profesjonalizm całego zespołu LeanQ Team, ich zaangażowanie, wszechstronna wiedza oraz wsparcie.

Tomasz Rodak
Customer Service Manager SSC

Konsultanci LeanQ Team wsparli nas w przygotowaniu sesji szkoleniowych i warsztatowych, co wymagało trafnej identyfikacji potrzeb uczestników. Dzięki temu osiągnięte zostały planowane przez nas rezultaty. Podkreślić należy nie tylko wysoki poziom merytoryczny realizowanych zajęć, ale również elastyczne podejście do organizacji sesji. Firma LeanQ Team wykazała się bardzo dobrym poziomem merytorycznym i organizacyjnym.

Włodzimierz Zając
Prezes Zarządu

Wybór firmy LeanQ Team jako firmy wdrożeniowej, w zakresie szeroko pojętego Lean Management, okazał się wyborem bardzo trafnym. Wielokrotnie korzystaliśmy zarówno ze szkoleń jak i warsztatów organizowanych w naszych zakładach, a także ze szkoleń otwartych.

Anna Wiśniewska
Quality Manager

Wysoko oceniamy standard współpracy w zakresie przygotowania warsztatów wdrożeniowych i dostosowania ich programów do naszych wymagań. Dlatego też polecamy firmę LeanQ Team jako wiarygodną, profesjonalną kadrę gwarantująca wysoki poziom wykonania usług.

Jacek Szeliga
Operational Director

Za mną oraz moim zespołem kilka dobrych lat owocnej współpracy z firmą LeanQ Team, przy wielu ciekawych projektach oraz wdrożeniach. Cenimy sobie każdy z nich, ponieważ wiemy ile usprawnień, nowej wiedzy i oszczędności wniosły one do naszej organizacji. LeanQ Team to nasz partner w rozwijaniu biznesu.  

Artur Sinderman
Managing Director

Zespół LeanQ Team jest otwarty na nasze wymagania i potrzeby, wykazuje duże zaangażowanie, a to pozwala na efektywną współpracę. Polecamy firmę LeanQ Team jako profesjonalnego i kompetentnego partnera. Możemy zarekomendować go potencjalnym klientom świadomym swoich problemów.

Sebastian Kler
Prezes ds. Produkcji

Informujemy, że firma LeanQ Team była odpowiedzialna za mapowanie procesów z zakresu lean management w zakładach Nexteer Automotive Poland. Firma LeanQ Team wywiązała się ze swoich obowiązków w sposób w pełni profesjonalny i terminowy, przekazując swe doświadczenia, sugestie oraz wiedzę przystępnie i zrozumiale. Specjaliści firmy służyli także doradztwem po oficjalnym zakończeniu projektu. Ponadto warsztaty z zakresu lean management były w pełni dopasowane do potrzeb klienta. Tym samym uważamy współpracę z firmą LeanQ Team za bardzo udaną i w pełni polecamy korzystanie z jej usług.

Robert Gałązka
Chairman and General Director of Nexteer

Jeżeli Firma ma przemyślany i długofalowy plan wdrożenia Lean – a potrzebne jest wsparcie w niektórych obszarach – możesz liczyć na LeanQ Team merytoryczne i organizacyjne przygotowanie warsztatu zapewni efektywne i skuteczne wdrożenie – sukces dla obu stron.

Andrzej Mońko
Head of Production

LeanQ Team dostarcza leanowej energii! Potwierdzam skuteczność usług doradczo-wdrożeniowych, z których korzystaliśmy w ostatnich latach w celu zwiększenia efektywności. Z satysfakcją podkreślam doskonałą komunikację, elastyczną ofertę i wysoki poziom warsztatów. Planujemy kontynuować współpracę z LeanQ Team przy realizacji kolejnych projektów leanowych i jakościowych.

Andrzej Brzeziński
Prezes Zarządu

Warsztaty i szkolenia zostały zrealizowane w sposób rzetelny oraz odpowiadający naszym potrzebom. Trenerzy realizujący sesje w naszej firmie byli bardzo dobrze przygotowani merytorycznie, ciekawie i z pasją prowadzili zajęcia, co potwierdzili nasi pracownicy wysokimi ocenami satysfakcji z warsztatów. Dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę LeanQ Team.

Katarzyna Wołejko
Managing Director

Miałam przyjemność wziąć udział w szkoleniu ,,Wizualne zarządzanie Wynikami” i muszę napisać, iż jestem bardzo zadowolona z tego faktu. Dlaczego? Ano dlatego: szkolenie prowadzone w sposób łatwy w odbiorze i zrozumiały; ćwiczenia w trakcie teorii świetnie ją odzwierciedlają i pozwalają zrozumieć od strony praktycznej, nie tylko teoretycznej; atmosfera wśród uczestników szkolenia bardzo luźna, sympatyczna, a zarazem pozwalająca na wymianę doświadczeń. No i prowadzący szkolenie – świetny Gość, konkretny, mądry, a przy tym otwarty na myśli, wypowiedzi, pomysły innych. Jeżeli będę miała możliwość udziału w szkoleniach LeanQ Team z pewnością skorzystam i polecam!!!

Patrycja Poraszka
Specjalista ds. Lean

Przygotowanie merytoryczne trenerów, styl komunikacji oraz umiejętności przekazywania wiedzy zostały wysoko ocenione przez uczestników warsztatów i sesji szkoleniowych. Na uwagę również zasługuje przyjazna atmosfera, w jakiej odbywała się nasza współpraca.

Joanna Nuckowska
Managing Director

Współpraca z firmą LeanQ Team to była czysta przyjemność. Atutem była profesjonalna i terminowa obsługa oraz wysokiej klasy specjaliści, których sposób prowadzenia warsztatów powodował pełną dyspozycyjność osób szkolonych. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę LeanQ Team każdemu.

Edyta Ściążko
Human Resources Manager