-->

Certyfikowany Specjalista Lean

Specjalista Lean to certyfikowany program przygotowujący specjalistów z firm produkcyjnych, usługowych i logistycznych, którzy są lub będą odpowiedzialni za wdrożenia metod i narzędzi w ramach transformacji lean. Specjalistów odpowiedzialnych za optymalizację procesów oraz angażowanie i motywowanie pracowników do ciągłego doskonalenia

Certyfikowany Koordynator Lean

Koordynator Lean to certyfikowany program przygotowujący kadry do zarządzania transformacją organizacji opartej na koncepcji lean management. Program, w którym dzielimy się ponad 17-letnim doświadczeniem wdrożeniowym, wskazujemy najlepsze praktyki i skuteczne sposoby wsparcia zarządu, managerów i pracowników do zaangażowania się w proces zmian.

Certyfikowany Planista Produkcji

Czy wiesz, że właściwe planowanie może zredukować Twoje zapasy nawet o 50%, a harmonogramowanie produkcji podnieść jej efektywność do 20%? To rezultaty, jakie osiągamy w naszych projektach. Jeśli chcesz poznać „od kuchni” metody, którymi posługujemy się, by osiągać te cele, weź udział w kursie Certyfikowany Planista Produkcji .

Szkoła Zakupów i Zaopatrzenia

Czy potrafisz utrzymać pełną dostępność materiałów, minimalizując jednocześnie koszty jego pozyskiwania i utrzymywania? Czy wiesz, jaki zapas utrzymywać, aby nie było go ani za wiele, ani za mało? Czy potrafisz sprawnie zarządzać swoimi dostawcami?

Szkoła Lidera Produkcji

Zapraszamy Państwa do kolejnej edycji naszej Szkoły Lidera Produkcji, w ramach której pragniemy podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem wdrożeniowym, zdobytym w toku prowadzonych przez nas, zarówno międzynarodowych projektów rozwoju przedsiębiorstw, jak i doskonaleniach procesów polskich, rodzinnych firm.

Akademia Lean dla Managerów

Zapraszamy Państwa na kolejną edycję cyklu warsztatów szkoleniowych dla managerów. W wyniku dużego zainteresowania naszą Akademią Lean dla Managerów oraz rozwoju naszych usług postanowiliśmy udoskonalić program zeszłorocznej edycji, by podzielić się naszymi nowymi doświadczeniami wdrożeniowymi, zdobytymi w trakcie prowadzonych przez nas projektów na arenie międzynarodowej

Akademia Lean dla Logistyków

Zapraszamy Państwa na Akademię Lean dla Logistyków, podczas której podzielimy się najlepszymi praktykami w zakresie zarządzania i optymalizacji łańcucha dostaw, a także naszymi doświadczeniami, zdobytymi podczas projektów, które miały na celu jego doskonalenie i integrację.