AKADEMIA DOSKONALENIA ŁAŃCUCHA DOSTAW – INFORMACJE

Data rozpoczęcia: 21 października 2015 Data zakończenia: 18 marca 2016 Miejsce: Gdańsk Adres: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Cena: 1 000 - 1 500 zł netto/szkolenie* Godziny sesji:
czwartki: 10.00 - 17.30
piątki: 8.00 - 15.30

Zapraszamy Państwa do kolejnego, odnowionego i rozszerzonego cyklu AKADEMI DOSKONALENIA ŁAŃCUCHA DOSTAW.
Nasza akademia to pełne spojrzenie na problematykę łańcucha dostaw i jego doskonalenie w odniesieniu do poziomu serwisu do klienta, szybkości obsługi i efektywności kosztowej realizacji zamówień.
Nasza akademia skierowana jest do obecnych i przyszłych managerów łańcucha dostaw, logistyki, zakupów i planowania. Jednak wiedza i rozwiązania, które przekazujemy mają wpływ na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Dlatego zapraszamy na nasze sesje również szefów firm i dyrektorów operacyjnych oraz finansowych. W ramach warsztatów pragniemy podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem wdrożeniowym zdobytym w toku prowadzonych przez nas projektów doskonalenia łańcucha dostaw na poziomie międzynarodowym jak i lokalnych (w fabrykach i sieciach dystrybucyjnych) . Jesteśmy przekonani, iż opracowany program pozwoli uczestnikom rozwinąć już posiadane umiejętności oraz zdobyć nową wiedzę popartą doświadczeniem naszych konsultantów i trenerów. Doświadczenia poprzednich edycji Akademii pokazują, że zdobyta wiedza i doświadczenie mogą zostać przekute w krótkim czasie na konkretne i wymierne rezultaty.

Joanna Czerska i Arkadiusz Tałałaj

NASZA AKADEMIA DOSKONALENIA ŁAŃCUCHA DOSTAW

 • Pozwoli zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną uzyskaną przez naszych trenerów w Polsce i zagranicą
 • Przygotuje Managerów do całościowego patrzenia na łańcuch dostaw w poszczególnych działach takich jak: zakupy, planowanie, obsługi klienta
 • Wyposaży ich w niezbędne narzędzia pozwalające skutecznie prowadzić działania doskonalące na poziomie całej organizacji oraz w małych zespołach roboczych
 • Pozwoli wymieniać doświadczenia z innymi uczestnikami Akademii, by skorzystać ze sprawdzonych dobrych praktyk oraz wykorzystać możliwość uczenia się na błędach innych

GRUPA DOCELOWA:

 • Szefowie logistyki
 • Dyrektorzy operacyjni
 • Dyrektorzy produkcji
 • Dyrektorzy sprzedaży/obsługi klienta
 • Dyrektorzy finansowi/ controllingu
 • Dyrektorzy zakupów/zaopatrzenia
 • Główni planiści
 • Planiści
 • Planiści zakupów

 Akademia Doskonalenia Łańcucha Dostaw składa się z sześciu (dwudniowych) niezależnych sesji:

*Cennik:

W przypadku wykupienia w ramach Akademii Doskonalenia Łańcucha Dostaw:

6 sesji (12 dni) cena = 6 000 zł netto (500 zł/dzień)

5 sesji (10 dni) cena = 5 500 zł netto (550 zł/dzień)

4 sesji (8 dni) cena = 4 800 zł netto (600 zł/dzień)

3 sesji (6 dni) cena = 3 900 zł netto (650 zł/dzień)

2 sesji (4 dni) cena = 2 800 zł  netto (700 zł/dzień)

1 sesji (2 dni) cena = 1 500 zł netto (750 zł/dzień)

Jeśli w jednym zamówieniu Klient wykupi kilka sesji w ramach Akademii Lean Managera, to w pojedynczych sesjach mogą brać udział różne osoby z firmy Klienta.


LeanQ Team Sp. z o.o. posiada uprawnienia do realizowania projektów doradczych i szkoleniowo-rozwojowych finansowanych w ramach EFS (Europejski Fundusz Społeczny) oraz szkoleń wspieranych finansowo przez KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy).