Lean na czas kryzysu – WEBINARIUM NAGRANIE

Data rozpoczęcia: 18 maja 2020 Data zakończenia: 30 czerwca 2020 Cena: BEZPŁATNE

Zainteresowanie naszym kwietniowym webinarium przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Z powodu ograniczonej liczby miejsc nie mogliśmy przyjąć wszystkich zainteresowanych, dlatego postanowiliśmy udostępnić nagranie z tego wydarzenia.

O czym mówiliśmy podczas naszego webinarium?

Mamy za sobą doświadczenie z czasów kryzysów – być może podobnie jak Ty – i dzięki nim jesteśmy silniejsi i bogatsi o wnioski, którymi możemy się z Tobą podzielić. Dodatkowo opierając się na obecnych kontaktach z naszymi Klientami i Partnerami Biznesowymi wiemy, że dziś w różnych miejscach – innych niż w czasach przed kryzysem – pojawiają się punkty zapalne, które trzeba ugasić. Widzimy je dziś szczególnie w obszarze logistyki, wytwarzania, rozwoju kompetencji i zarządzania zmianą w kryzysie. Nie zapominamy też o wsparciu Managerów. I o tym właśnie opowiadaliśmy podczas naszego webinarium.

Co zyskasz?

  • dowiesz się, które obszary firmy najbardziej dotyka kryzys i jak można je usprawniać
  • zapoznasz się z najbardziej efektywnymi metodami i technikami „gaszenia pożarów” podczas kryzysu
  • rozwiniesz umiejętność rozpoznawania niebezpiecznych objawów, które dotykają różne obszary firmy w czasach „turbulencji”
  • pozyskasz wiedzę o priorytetach i kolejności wprowadzania zmian w dobie kryzysu

Sesja pytań i odpowiedzi

Uczestnicy w trakcie webinarium zadawali pytania na czacie, na które eksperci odpowiadali jeszcze przed zakończeniem webinarium.

Prelegenci

Nasi prelegenci to eksperci LenaQ Team z wieloletnim managerskim doświadczeniem zawodowym i doradczym w zakresie wspierania firm w doskonałości operacyjnej

 

 

Chcesz otrzymać nagranie?

Wypełnij poniższy formularz,  uzupełnij wszystkie pola z gwiazdką, a otrzymasz link do pobrania nagrania.

Imię i nazwisko*
Stanowisko*
Email*
Telefon*
Firma*