Blog

Poszukujemy trenera i konsultanta Lean Management w pełnym wymiarze pracy!

 

Jeśli jesteś osobą z charyzmą i tysiącem pomysłów, masz doświadczenie managerskie w firmie produkcyjnej stosującej lean management lub prowadziłeś projekty lean management, a jednocześnie nie możesz usiedzieć w jednym miejscu – ta praca jest dla Ciebie!

LeanQ Team to zespół złożony z niesamowitych ludzi z misją rozwijania świata, który dał nam to co potrafimy i stworzył wyzwania, w których rozwijaliśmy nasze talenty. To zespół, w którym każdy jego członek ma wpływ na to, co i jak robimy. Działamy z pasją, a wyzwania traktujemy jak możliwości po które chętnie sięgamy. Ciągłe doskonalenie i wartości, które nas spajają to kluczowe elementy naszej codziennej obecności w LeanQ Team.

Każdego dnia rozwijamy siebie wzajemnie dzieląc się wiedzą i umiejętnościami nie tylko z naszymi Klientami, ale także wewnątrz zespołu.

Naszą siedzibą jest Gdańsk, jednak pracujemy na terenie całej Polski, a także w Europie. Jesteśmy współzałożycielem i częścią europejskiej sieci firm doradczych Sustainable Performance Improvement Network, dzięki czemu możemy czerpać nie tylko z własnych zasobów, ale także doświadczeń ponad 120 niesamowitych osób, pracujących wg tych samych zasad i wartości.

Praca zarobkowa to nie wszystko co nas łączy. Założyliśmy Fundację Lean Education, by łączyć leanowców z całej Polski i dzielić się nieodpłatnie naszą pasją z młodymi ludźmi w wieku od 14 do 24 roku życia oraz ich nauczycielami.

Poszukujemy do naszego zespołu osób, które szeroko patrzą na procesy i nie zamykają się wyłącznie na to co dzieje się na produkcji. Osób, gotowych na intensywny oraz systematyczny rozwój wiedzy i umiejętności. Osób, które dobrze odnajdują się w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu i nie chcą się nudzić w pracy. Osób, które w zespole poszukują wsparcia oraz są gotowe wspierać innych. Osób, które chcą budować najwyższe standardy pracy, dzielić się nimi i rozwijać.

W zamian oferujemy dobre i sprawdzone standardy pracy i prowadzenia projektów, rozwój wiedzy i umiejętności, a także wynagrodzenie sięgające nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Jeśli zainteresowała Cię możliwość dołączenia do naszego zespołu prześlij nam swoje CV z opisem swojej kariery zawodowej i projektów, które realizowałeś. Napisz o swoich dotychczasowych sukcesach i wyzwaniach, z którymi się mierzyłeś. Miłym dodatkiem będzie przesłanie listu motywacyjnego, w którym podzielisz się swoimi wartościami, przekonaniami oraz tym, co skłoniło Cię do zainteresowania się dołączeniem do zespołu LeanQ Team.

Gdzie wysłać CV? Oto adres: abiziuk@lean.info.pl