Szkolenia lean | LeanQTeam

Szkolenia i kursy lean

Wyróżnikiem naszych szkoleń jest fakt, że naprawdę wiemy, o czym mówimy. Jesteśmy praktykami, wiemy co działa, a co generuje wyzwania. Potrafimy odpowiedzieć na trudne pytania uczestników, bo to, o czym mówimy zweryfikowaliśmy wielokrotnie w praktyce. Nasze szkolenia są nie tylko merytoryczne, ale i praktyczne. Mówimy, co robić, ćwiczymy, jak robić i dyskutujemy, dlaczego robić właśnie tak.

Wszystkie szkolenia otwarte możemy przeprowadzić również w formie zamkniętej dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb.


Opinie uczestników naszych szkoleń lean


0 %

Uczestników oceniło, że szkolenie spełniło lub przerosło ich oczekiwania


%

Uczestników oceniło organizację szkolenia jako bardzo dobrą lub wzorową


%

Uczestników oceniło program szkolenia jako odpowiadający ich potrzebom


100 %

Uczestników nie widzi korzyści z udziału w szkoleniu

Szkoła Utrzymania Ruchu

TPM – podnoszenie efektywności parku maszynowego

15-16.06.2023 Tenneco Gdańsk
Więcej

Certyfikowany Specjalista Lean

Mapowanie procesów produkcyjnych

15-16.06.2023 Hotel Arkon Gdańsk
Więcej

Szkolenia na terenie fabryki

TPM – podnoszenie efektywności parku maszynowego

15-16.06.2023 Tenneco Gdańsk
Więcej

Szkoła Utrzymania Ruchu

Organizacja pracy w dziale utrzymania ruchu

13-14.07.2023 Trójmiasto
Więcej

Szkolenia na terenie fabryki

Program Pomysłów Pracowniczych

13-14.07.2023 J.S. Hamilton
Więcej

Szkoła Utrzymania Ruchu

Rozwiązywanie problemów w parku maszynowym

24-25.08.2023 Trójmiasto
Więcej

Szkolenia na terenie fabryki

Adaptacja i wdrażanie do nowej pracy metodą TWI

21-22.09.2023 HTL-Strefa Łęczyca
Więcej

Zapytaj o termin szkoleń i kursów lean

Certyfikowany Specjalista Lean

Metody rozwiązywania problemów

Więcej

Certyfikowany Specjalista Lean

Wizualne Zarządzanie Wynikami

Więcej

Certyfikowany Planista Produkcji

Prognozowanie i modele planowania

Więcej

Logistyka | Usługi | Produkcja

Adaptacja nowych pracowników

Więcej

Logistyka | Usługi | Produkcja

Matryca kompetencji

Więcej

Logistyka | Usługi | Produkcja

WHY LEAN? – ONLINE

Więcej

Logistyka | Usługi | Produkcja

Instruktaż stanowiskowy metodą TWI

Więcej

Logistyka | Usługi | Produkcja

Voice of the Customer

Więcej

Logistyka | Usługi | Produkcja

Projektowanie gier symulacyjnych

Więcej

Czy warto korzystać ze szkoleń lean management?

Zachęcamy do korzystania z otwartych szkoleń lean management, w trakcie których pragniemy podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem wdrożeniowym, zdobytym w toku prowadzonych przez nas, zarówno międzynarodowych projektów rozwoju przedsiębiorstw, jak i doskonaleniach procesów polskich, rodzinnych firm.

Po co lean kursy i lean szkolenia?

Dzisiaj organizacje nieustannie doskonalące swoje działania wiedzą, jak wiele zależy od umiejętnego inwestowania w rozwój pracowników m.in. poprzez ich uczestniczenie w pojedynczych szkoleniach lean jaki i lean kursach. Jest to istotne nie tyle w zespole świadomych managerów, ale przede wszystkim w grupie pracowników operacyjnych, którzy codziennie wykonują dziesiątki powtarzalnych czynności, z błędną świadomością ich braku wpływu na globalne wyniki firmy. A w istocie wynika to z nie tylko z powodu braku wiedzy i umiejętności, ale i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami różnych otwartych programów rozwojowych, lean szkoleńkursów lean 

Dla kogo lean management szkolenia?

Jesteśmy przekonani, że opracowane program każdego naszego lean management szkolenia pozwoli uczestnikom rozwinąć już posiadane umiejętności oraz zdobyć nową wiedzę, popartą doświadczeniem naszych konsultantów i trenerów. Szkolenia lean dedykujemy wszystkim – niezależnie od stanowiska – którzy chcą wdrażać metody i narzędzia doskonalenia w ramach kultury lean w organizacji produkcyjnej, usługowej lub logistycznej. Podkreślamy raz jeszcze wartość wymiany doświadczeń między uczestnikami każdego lean szkolenialean kursu, co znacznie ułatwia też rozwijanie procesów oraz tworzenie zespołów, których codziennością staje się „leanowe” myślenie i działanie.

Jakie korzyści uzyskasz uczestnicząc w otwartych szkoleniach lean?

Przede wszystkim: poznasz rolę lidera zespołów w organizacji, zdobędzie umiejętności radzenia sobie z trudnymi postawami podwładnych, rozwiniesz umiejętności pracy z zespołem rozwiązującym problemy, zapoznasz się z metodami zarządzania rutyną pracy lidera oraz nabędziesz umiejętności planowania własnych zadań. Ponadto poznasz  praktyczne narzędzia wspomagające pracę w kulturze lean, zrozumiesz wskaźniki oceniania  pracy w środowisku ciągłego doskonalenia, poznasz metody współpracy z działami wsparcia transformację lean, rozwiniesz umiejętności codziennej współpracy z szefami, nauczysz się zasad raportowania wyników pracy zespołu, rozwiniesz umiejętności zarządzania informacją w różnych obszarach doskonalącej się organizacji  oraz zrozumiesz zasady wdrażania i rozwoju nowych pracowników.

Co jest wyróżnikiem naszych warsztatów i szkoleń lean?

Wyróżnikiem naszych otwartych  lean management szkoleń jest fakt, że naprawdę wiemy, o czym podczas kursów lean  mówimy. Jesteśmy praktykami, wiemy co działa w trakcie warsztatu lean, a co generuje wyzwania. Potrafimy w trakcie każdego szkolenia lean odpowiedzieć na trudne pytania uczestników. Bowiem to, o czym mówimy realizując lean szkolenie, zweryfikowaliśmy wielokrotnie w praktyce. Zarówno nasze pojedyncze szkolenie lean management jaki i lean kursy są nie tylko merytoryczne, ale i praktyczne. Podczas różnego rodzaju aktywności mówimy, co robić, ćwiczymy, jak robić i dyskutujemy, dlaczego robić właśnie tak.


Najczęściej zadawane pytania

Masz jeszcze dodatkowe pytania? Chcesz się dowiedzieć więcej?


LeanQ Team Sp. z o.o.
ul. Kolberga 13
80-279 Gdańsk

telefon: 58 346 06 77
fax: 58 346 06 77 wew. 12

e-mail: biuro@lean.info.pl